About Us

Dlaczego to działa?

Skupiamy się na efektach

Pracujemy w efektywnościowych
modelach rozliczeń

Twoja rentowność jest podstawą naszych działań. Adfocus realizuje kampanie w modelach rozliczeń CPC, CPS, CPL, CPA. Zarówno na etapie planowania kampanii, jak i w czasie optymalizacji najważniejsze dla nas jest osiągnięcie założonych celów reklamowych, zgodnie z ustalonym briefem.

Pracujemy w efektywnościowych modelach rozliczeń
Retargeting spersonalizowany

Retargeting spersonalizowany

Właściwy przekaz reklamowy dociera
do właściwych osób

Dzięki kampaniom retargetowanym Twoje reklamy pokazywane są tylko klientom wartościowym dla Ciebie i Twojego biznesu. Nie tracisz czasu i pieniędzy na emisję reklamy do użytkowników, którzy mają niewielką szansę na dokonanie konwersji na Twoim serwisie.
Przy wykorzystaniu retargetingu spersonalizowanego każda kreacja reklamowa będzie dynamicznie przygotowywana w oparciu o zgromadzoną przez Adfocus wiedzę o użytkowniku, co w efekcie jeszcze zwiększa szansę na wygenerowanie na Twojej stronie wartościowej wizyty.

Realny wzrost sprzedaży dla Twojego biznesu

Reklamy spersonalizowane stymulują: wzrost liczby zamówień w Twoim sklepie i większe zamówienia Twoich klientów

Adfocus za pomocą skryptów umieszczonych w stronie Twojego sklepu perfekcyjnie rozpoznaje preferencje zakupowe Twoich potencjalnych klientów. Na ich podstawie dynamicznie tworzy i wyświetla kreacje, aranżując kolejną sytuację zakupową w Twoim sklepie.  Pozwala to zdecydowanie przyspieszyć proces podejmowania decyzji i jednocześnie maksymalizuje wartość zamówienia (koszyka) Twojego klienta.

Dodatkowo Adfocus udostępnia 9 strategii rekomendacji Twoich produktów, które umożliwiają zarządzanie  procesem doboru treści reklamowej do użytkownika . W efekcie cały ten proces sterowany zgodnie z obraną strategią rekomendacji jest optymalizowany przez Adfocus tak aby Twój biznes zrealizował większą sprzedaż.

Zobacz skuteczne strategie rekomendacji »

Realny wzrost sprzedaży dla Twojego biznesu
Globalny zasięg Twoich reklam

Globalny zasięg Twoich reklam - ponad 95%

Do Twojej dyspozycji ponad 95% zasięgu w globalnym Internecie. Powierzchnie PREMIUM, czołowe witryny polskiego i światowego WWW, serwisy społecznościowe, w tym Facebook, witryny tematyczne, portale vertykalne, fora, blogi, strony hobbystyczne dostępne od ręki w jednej ofercie. Dzięki platformie Adfocus powstają praktycznie nieograniczone możliwości retargetowania przekazu do użytkowników, którzy są w obszarze zainteresowania Reklamodawcy.

Skuteczna optymalizacja miejsc
i sposobu emisji Twoich reklam

Kluczem do sukcesu w działaniach reklamowych są skuteczna analityka internetowa oraz automatyczne algorytmy optymalizujące emisję reklam. W Adfocus na potrzeby Twojej kampanii będą wykorzystane zaawansowane narzędzia śledzące (conversion tracking) oraz algorytmy optymalizujące emisję reklam zbudowane na bazie doświadczenia z przeprowadzonych kampanii.

Skuteczna optymalizacja miejsc i sposobu emisji
Atrakcyjne formaty reklamowe

Atrakcyjne formaty reklamowe

W ramach powierzchni dostępnej w Adfocus wyświetlane są reklamy ze standardowej linii kreacyjnej a także reklamy zgodnie ze specyfikacją Facebooka oraz reklamy mobilne.

Zobacz formaty reklamowe »

Zespół konsultantów
do Twojej dyspozycji

Zespół konsultantów Adfocus służy pomocą zarówno w fazie planowania kampanii oraz wyceny, jak i realizacji kampanii. Począwszy od tagowania Twojej strony skryptami retargetingowymi, poprzez przygotowanie dynamicznych kreacji reklamowych dla Twojego biznesu, kończąc na raportowaniu osiąganych wyników. Dodatkowo Twoja kampania jest realizowana przez wykwalifikowanego Performance Campaign Managera, który na bieżąco śledzi realizację założonych celów reklamowych oraz prowadzi działania optymalizacyjne.

Zespół konsultantów do Twojej dyspozycji
Przejrzyste raportowanie

Przejrzyste raportowanie

Dzięki czytelnym raportom od Adfocus będziesz w stanie na bieżąco śledzić podstawowe miary skuteczności Twojej kampanii, a także w prosty sposób podejmować decyzje budżetowe.

 

Wypróbuj kampanię reklamową w platformie Adfocus

Wypróbuj
Zostaw nam swój e-mail, aby poznać szczegóły oferty
Dziękujemy. Nasz konsultant wkrótce się z Tobą skontaktuje i przedstawi ofertę.

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter a otrzymasz najnowsze informacje i porady z rynku RTB i reklamy kontekstowo-behawioralnej.

Adfocus