About Us

Formaty reklamowe

 • medium rectangle 300x250

  Średni boks śródtekstowy. Format reklamy graficznej emitowanej zwykle w prawej lub centralnej kolumnie. Po kliknięciu w reklamę, użytkownik zostaje przeniesiony na uprzednio określoną stronę reklamodawcy.
 • leaderboard 728x90

  Format reklamy graficznej w postaci poziomo położonego prostokąta. Przeważnie emitowany w górnej części serwisu, pomiędzy mastheadem i kontentem. Po kliknięciu w reklamę, użytkownik zostaje przeniesiony na uprzednio określoną stronę reklamodawcy.
 • wide skyscraper 160x600

  Duży wieżowiec. Format reklamy graficznej, w kształcie prostokąta. Emitowany zwykle w prawej kolumnie. Po kliknięciu w reklamę, użytkownik zostaje przeniesiony na uprzednio określoną stronę reklamodawcy.
 • skyscraper 120x600

  Wieżowiec. Format reklamy graficznej, w kształcie prostokąta. Emitowany zwykle w prawej kolumnie. Po kliknięciu w reklamę, użytkownik zostaje przeniesiony na uprzednio określoną stronę reklamodawcy.
 • standard banner 468x60

  Banner standardowy. Format reklamy graficznej emitowanej zwykle w centalnej kolumnie. Po kliknięciu w reklamę, użytkownik zostaje przeniesiony na uprzednio określoną stronę reklamodawcy.
 • large rectangle 336x280

  Duży boks śródtekstowy. Format reklamy graficznej emitowanej zwykle w prawej lub centralnej kolumnie. Po kliknięciu w reklamę, użytkownik zostaje przeniesiony na uprzednio określoną stronę reklamodawcy.
 • pushdown 970x90

  Długi banner. Format reklamy graficznej emitowany u góry, po środku lub na dole strony. Po kliknięciu w reklamę, użytkownik zostaje przeniesiony na uprzednio określoną stronę reklamodawcy.
 • filmstrip 300x600

  Reklama graficzna na pół strony. Po kliknięciu w reklamę, użytkownik zostaje przeniesiony na uprzednio określoną stronę reklamodawcy.

 

Wypróbuj szeroką gamę naszych formatów reklamowych

Wypróbuj
Zostaw nam swój e-mail, aby poznać szczegóły oferty
Dziękujemy. Nasz konsultant wkrótce się z Tobą skontaktuje i przedstawi ofertę.

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter a otrzymasz najnowsze informacje i porady z rynku RTB i reklamy kontekstowo-behawioralnej.

Adfocus